Прокладки гігієнічні Товарів у наявності: 4

Прокладки гігієнічні. У нашому магазині ви знайдете гігієнічні прокладки (а у нас можна купити як щоденні прокладки, так і тампони та прокладки на критичні дні) за дуже хорошими цінами! Продаємо жіночі гігієнічні прокладки і тампони у роздріб, бувають і гуртом, за хорошою ціною. Ви можете купити гігієнічні прокладки усіх відомих та популярних ма...

Прокладки гігієнічні. У нашому магазині ви знайдете гігієнічні прокладки (а у нас можна купити як щоденні прокладки, так і тампони та прокладки на критичні дні) за дуже хорошими цінами! Продаємо жіночі гігієнічні прокладки і тампони у роздріб, бувають і гуртом, за хорошою ціною. Ви можете купити гігієнічні прокладки усіх відомих та популярних марок і виробників. Ми пропонуємо широкий асортимент засобів особистої гігієни: гігієнічні прокладки і тампони Kotex, прокладки Naturella і Libresse, прокладки Bella і Lidie, тампони O.b., щоденні прокладки Discreet та інші.
Кожна дівчина чи жінка, вирішивши купити гігієнічні прокладки в нашому магазині, буде задоволена вибором, цінами і обслуговуванням!
Обирай те, що підходить тобі! Відчувай чистоту і свіжість щодня з нашими гігієнічними прокладками!

Докладніше
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів