Ляльки Ever After High Товарів у наявності: 14

Ляльки Ever After High

Ляльки Ever After High. Ляльки Ever After High (Школа Довго і Щасливо, Евер Афтер Хай). Наш магазин пропонує вам купити справжні ляльки Евер Афтер Хай різних серій від компанії Маттел. Тільки оригінальні ляльки Афтер Хай!

Школа Довго і Щасливо (EverAfterHigh) – лялькова франшиза, запущена компанією Маттел порівняно недавно...

Ляльки Ever After High

Ляльки Ever After High. Ляльки Ever After High (Школа Довго і Щасливо, Евер Афтер Хай). Наш магазин пропонує вам купити справжні ляльки Евер Афтер Хай різних серій від компанії Маттел. Тільки оригінальні ляльки Афтер Хай!

Школа Довго і Щасливо (EverAfterHigh) – лялькова франшиза, запущена компанією Маттел порівняно недавно, в липні 2013 року, до якої входить також мультсеріал та книжкова серія. Згідно легенди, в школі Евер Афтер Хай навчаються діти відомих і улюблених всіма казкових персонажів – Білосніжки, Сплячої Красуні, Прекрасного Принца та багатьох інших. Якщо вірити директору школи Мілтону Гріму, кожен учень повинен повторити життєвий шлях своїх казкових батьків, інакше вся їх історія, та й вони самі, зникнуть назавжди. Але не всі учні хочуть слідувати стопами своїх батьків, як, наприклад, Рейвен Квін, яка зовсім не бажає ставати темною чаклункою, як її мама, Зла Королева. На протиставленні Спадкоємців та Відступників і базується головна інтрига сюжету історій Евер Афтер Хай.

Бренд Евер Афтер Хай існує порівняно недовго, але Маттел вже встигла випустити досить багато ляльок-персонажів і серій, які впевнено завойовують серця прихильників, і їх, без сумніву, чекає таке ж довге і щасливе майбутнє, як і інші дітища Маттел – Монстер Хай або Барбі.

Ляльки Евер Афтер Хай відрізняються від інших ляльок Маттел в першу чергу своїми попервах трохи незвично великими голівками з круглим личком. Але ця відмінність в певній мірі навіть підкреслює їх казковість, адже абсолютно всі персонажі Евер Афтер просто чарівно гарні. Ляльки вражають своєю декоративністю, естетичністю, багатством деталей, продуманістю та деталізованістю одягу та аксесуарів, милими, казковими личками та розкішним волоссям. Кожна лялька – витвір мистецтва, з дивовижно гармонійним поєднанням стилю, матеріалів та кольорової гами.

Не дивно, що навіть бюджетні ляльки бренду Евер Афтер коштують дорожче ніж приблизно того ж класу, припустимо, Монстер Хай. А такі колекції, як SpringUnsprung (Нестримна Весна), FairestonIce (Найпрекрасніша на Льоду), WaytooWonderland (Дорога в Страну Чудес), LegacyDay (День Спадкоємства) та інші просто заворожують розкішшю та багатством деталей і не лишають байдужим нікого, являючи собою колекційну цінність уже зараз. Дивлячись на цих ляльок, ніхто не засумнівається, що перед ним дійсно представники королівських династій.

Красуні ляльки Евер Афтер – чудовий подарунок не тільки маленьким прихильницям (доречі, для найменших Маттел уже випустила спрощений варіант ляльок без шарнірів та з молдованим корсетом), але можуть порадувати і найвибагливіших дорослих, прикрасивши собою будь-яку поличку чи вітрину, незмінно притягуючи увагу і викликаючи щире захоплення.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити оригінальні ляльки Евер Афтер Хай від Маттел, привезені з США! Ніяких копій і підробок, тільки справжні, якісні і казково гарні Монстер Хай за адекватними цінами і без космічних націнок. Перевіряйте нашу сторінку, в продажу є ляльки Евер Афтер Хай з різних колекцій, планується постійне поповнення асортименту!

Ми здійснюємо доставку ляльок Евер Афтер Хай в будь-яку точку України, в будь-яке місто. Доставка ляльок Евер Афтер Хай здійснюється кур’єрськими службами Новою поштою, Інтаймом, Автолюксом та Укрпоштою.

Інтернет-магазин ПаоПао!
м.Острог, Рівненська обл.
вул. Чорновола, 11.
098 2026337 - Київстар
093 5170729 - Life:)
099 7448226 - МТС

Купуйте Ляльки Ever After High!

Докладніше
Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Показані 1 - 14 із 14 пунктів