Умови доставки товару

Шановний клієнте, ми завжди раді, коли ви купуєте у нас!

Відправлення Вашого товару

Доставка товару проводиться службами Нова пошта, Інтайм, Укрпошта.

Відправлення замовленого вами товару, як правило, здійснюється в день його оплати. Якщо оплата приходить ближче до кінця робочого дня, відправка товару здійснюється на наступний робочий день. В кінці робочого дня ми повідомляємо покупцям номери чеків (Укрпошта) або номери товарно-транспортних накладних (Нова Пошта, Інтайм), за якими покупці можуть відслідковувати стан та місцезнаходження своєї посилки.

ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ!
Вибираючи доставку Укрпоштою, ви оплачуєте нам суму за замовлення включно із сумою за доставку, а по прибутті вашого замовлення до вашого відділення ви просто забираєте посилку, пред'явивши паспорт (і бажано повідомлення про посилку або номер чека посилки). У
 середньому сума за доставку більшості посилок Укрпоштою становить близько 12грн.
У нашому магазині можна замовити товар накладеним платежем (оплата замовлення і доставки при отриманні). Однак врахуйте, що в такому випадку доставка посилки коштуватиме приблизно у два рази дорожче!

ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ!
Вибираючи доставку Новою Поштою, про прибуття вашого замовлення ви отримаєте смс із номером накладної. При отриманні посилки ви оплачуєте суму за доставку за тарифами Нової Пошти. Сума залежить від обсягу товару, від ваги товару, і від регіону, куди доставляється товар. Мінімальний тариф за доставку на Новій Пошті - 30грн (на 01.02.2015). Практика показує, що в середньому за більшість посилок сума доставки складає 30-35грн (крім об'ємних посилок). 
Для отримання посилки на Новій Пошті не забудьте взяти паспорт або водійське посвідчення!
У нашому магазині можна замовити товар накладеним платежем (оплата замовлення і доставки при отриманні). Однак врахуйте, що в такому випадку доставка посилки коштуватиме приблизно у два рази дорожче!

Просимо також врахувати інформацію: 
Відвантаження товарів на Укрпошті в нашому місті відбувається о 15-00 крім понеділка, суботи та неділі.
Відвантаження товарів на Новій пошті в нашому місті відбувається о 14-00 крім суботи та неділі.

Якщо ви хочете порадитися з нами для вибору оптимального способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Витрати на обробку, упаковку замовлення і доставку посилок до відділень відправки в нашому місті ми беремо на себе і не включаємо у вартість товарів.

Ми радимо вам об'єднувати замовлення, так доставка в загальному обійдеться вам дешевше.

Ми не несемо відповідальності за якість роботи транспортних служб, але подбаємо про збереження крихких вантажів і всіляко допоможемо вам вирішити будь-які проблемні питання з транспортними службами. За вашим бажанням ми можемо оцінювати/страхувати посилочки, але додаткова оплата за цю послугу лягає на покупця, тобто на вас.

Якщо у вас виникли питання або будь-які інші побажання з приводу упаковки або доставки товарів, прохання зв'язатися з нами:
098 2026337 - Київстар
093 5170729 - Life :)
099 7448226 - МТС

Гарного вам дня!